KONTAKT:

(+48) 509 839 190
Btn Contact
Dołącz do nas

Prześlij nam Swoje dane
a na pewno się z Tobą skontaktujemy

* pola nieobowiązkowe
Informacja prawna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NSZZ „Solidarność" moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych NSZZ „Solidarność”, w tym w celach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem serwisu hiperwyzysk.pl.
Administratorem danych osobowych jest Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Wały Piastowskie 24. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoby, których dane dotyczą  mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia, a także żądanie usunięcia podanych danych osobowych.

NEWS:

najnowszy wpis na blogu:
W piątek handlowa Solidarność zorganizowała happening, którego celem było zwrócenie uwagi opinii publicznej na problem zbyt wygórowanych norm pracy w sieciach handlowych.

Na ulicy Stawowej w Katowicach związkowcy ustawili sklepową kasę, przy której przechodnie mogli na własnej skórze przekonać się jak ciężka jest praca kasjerki. - Na taśmie kasy ustawiliśmy zgrzewki wód mineralnych i inne ciężkie produkty. Następnie prosiliśmy przechodniów, aby spróbowali przerzucać je przez czytnik w taki...
Btn Read More

O CO CHODZI?

Splash
© 2011 Hiperwyzysk.pl | Regulamin serwisu