Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


42-209 Częstochowa, Morsztyna 10

Numer telefonu: +48 34 307 07 77

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Jaka folia na poddasze


Jaka folia na poddasze

Poddasza w domach jednorodzinnych czy kamienicach były wykorzystywane praktycznie w każdych czasach, niemniej jednak współcześnie architekci wnętrz prześcigają się w stylowych projektach, które czynią te przestrzenie bardzo atrakcyjnymi.

Oczywiście pomieszczenia blisko dachu są szczególnie narażone na kłopoty z odpowiednimi parametrami cieplnymi. Konieczność uszczelnienia jest wręcz oczywista – wiele osób inwestuje chociażby w szeroko polecaną wełnę mineralną. Jednak aby uniknąć zniszczenia połaci dachowych, nie można dopuścić do przedostawania się pary wodnej, która oznacza niebezpieczeństwo zawilgocenia.

Stąd wiele osób pyta – jaka folia na poddasze uchroni ocieplenie przed parą wodną? Odpowiedź jest prosta – to folia paroizolacyjna, dostępna w sklepie internetowym domenergooszczedny.eu. Właśnie pod tym adresem można znaleźć spory wybór wielu folii w rozmiarach pozwalających odpowiednio zabezpieczyć dach domu. Szczególnie teraz, gdy odchodzi się od przestarzałych rozwiązań w rodzaju papy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Feeder.pl Grzegorz Szczepański


Floriańska 32, Rybnik

Zobacz >

Grycmar Marcin Gryc


Wiejska 11, Żory

Zobacz >