Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


00-833 Warszawa, Sienna 72

Numer telefonu: 22 654 09 47

NIP: 9511482312

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Jak walczyć z depresją - Warszawa


Jak walczyć z depresją - Warszawa

Słowo „depresja” jest dziś używane często i głośno, choć nie zawsze w prawidłowym kontekście, czyli w odniesieniu do bardzo trudnej, ciężkiej choroby, z którą borykają się ludzie w każdym wieku, o rozmaitym statusie majątkowym czy różnych doświadczeniach życiowych. Depresji nie należy lekceważyć, ale nie wolno się jej także poddawać. Na szczęście wielu specjalistów każdego dnia przyjmuje pacjentów, żeby wspierać ich w walce o wyjście z kryzysu i skuteczne, trwałe wyleczenie.

Na pytanie, jak walczyć z depresją, Na to pytanie nie ma jednej, krótkiej odpowiedzi. Jak można przeczytać na stronie warszawskich specjalistów psychiatrzy.pl, depresja ma różne objawy, a wynika to chociażby z istnienia różnych rodzajów tej choroby. Kryterium podziału są przyczyny, więc można wyróżnić na przykład depresję:

  • alkoholową,
  • poporodową,
  • dwubiegunową.

To oczywiste, że w inny sposób podchodzi się do matki, która nie ma siły na opiekowanie się swoim dzieckiem, a inaczej do wyniszczonego wieloletnim piciem alkoholika. Jeszcze inna forma terapii będzie proponowana osobie cierpiącej na zaburzenia osobowości czy chorobę dwubiegunową.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów

Zobacz >

Caprea Agencja Reklamowa


Fleminga 33B, Warszawa

Zobacz >