BUD-MIX


32-050 Skawina, Torowa 16c

Numer telefonu: 790 260 407

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kotwy chemiczne fischer


Kotwy chemiczne fischer

Przy wykonywaniu wielu prac remontowych niezbędny jest sprzęt oraz produkty, które możesz kupić w prezentowanych sklepie. Przy odpowiednim doborze pomogą ci fachowi doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące asortymentu. Sklepbudowlanca.pl realizuje dostawy w dowolne miejsce w Polsce, co pozwala na zachowanie ciągłości prac budowlanych i remontowych. 

Niskie ceny, różnorodny asortyment oraz wiele nowości zachęcają do korzystania z oferty również firmy budowlane. Mogą one skorzystać z dostaw hurtowych realizowanych na paletach. Wśród często wybieranych artykułów znajdują się kotwy chemiczne firmy Fischer. Pozwalają one na solidny montaż prętów budowlanych, zwłaszcza w miejscach o obniżonej nośności. 

Dużym powodzeniem klientów cieszą się produkty malarskie. Wśród nich są różnego rodzaju wałki, uchwyty, kuwety, a także folie i taśmy. Nie brakuje też specjalistycznych środków chemicznych, wykorzystywanych na przykład do impregnacji powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

toPROMO Advertising Group


Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Zobacz >