Culiinaria Italiana


00-681 Warszawa, Hoża 62

Numer telefonu: 794-050-060

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Amatriciana


Amatriciana

Fantastyczne doznania kulinarne proponowane przez restaurację są w stanie zadowolić nawet wymagające podniebienia. Każde danie jest dokładnie planowane i sprawdzane przez szefa kuchni, sprawującego pieczę nad całością. 

Kluczem do wyjątkowości tych dań jest także odpowiednia selekcja składników, z których gotowane są potrawy. Właściciele restauracji sprowadzają towar od sprawdzonych producentów, w dużej części prosto z Włoch. 

Aby móc skorzystać z oferty restauracji, najlepiej dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem (zainteresowanie jest bowiem naprawdę duże). Każdy gość traktowany jest z należytą uwagą i zainteresowaniem ze strony pracowników obsługi. Można konsultować z nią swoje wybory, czy też poprosić o radę. 

W kuchni włoskiej popularnością cieszą się makarony. W Culinaria Italiana serwowane są one na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może znaleźć w karcie coś odpowiedniego dla siebie. Przykładem takiego dania jest Amatriciana. To wykwintne połącznie makaronu i sosu na bazie podgardla wieprzowego. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Legalne-obstawianie.pl


Biskupice 29A, Biskupice

Zobacz >

Smak Dzieciństwa


Farysa 37b, Warszawa

Zobacz >

AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Bystrzycka 59, Warszawa

Zobacz >