BATNA Sp. z o.o. sp. k.


42-202 Częstochowa, Olgi Boznańskiej 3e

Numer telefonu:

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

BATNA Sp. z o.o. sp. k. • Switch do domu


BATNA Sp. z o.o. sp. k. • Switch do domu

Osoby poszukujące dobrze zaopatrzonego sklepu, który oferuje najwyższej jakości urządzenia sieciowe, powinny zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Batna. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, dostosowany do potrzeb rozmaitych grup konsumentów.

W ofercie można znaleźć funkcjonalny switch do domu, który bez problemu połączy ze sobą rozmaite segmenty sieci komputerowej. Jest niezastąpiony w przypadku dużych rodzin, w których większość domowników korzysta z internetu w tym samym momencie. Warto zaznaczyć, że proponowany sprzęt może być wykorzystany również w biurach oraz małych firmach. Dla większych podmiotów sklep przygotował bardziej zaawansowane rozwiązanie.

W asortymencie dostępne są dwa rodzaje urządzeń, mianowicie switche niezarządzalne i zarządzalne. Główna różnica pomiędzy nimi polega na zakresie konfiguracji dodatkowych ustawień. Pracownicy chętnie udzielą informacji na temat poszczególnych produktów oraz pomogą w wyborze odpowiedniego modelu sprzętu. Firma szybko realizuje zamówienia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Zobacz >

Fabeton


, Katowice

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >