PRO-LOGIS Sp. z o.o.


03-888 Warszawa, Piotra Bardowskiego 10

Numer telefonu:

NIP: 5272667502

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Magazyn sklepu internetowego • PRO-LOGIS Sp. z o.o.


Magazyn sklepu internetowego • PRO-LOGIS Sp. z o.o.

Firma PRO-LOGIS Sp. z o. o. proponuje wsparcie logistyczne w bardzo szerokim zakresie. Jej kadra od lat stara się odpowiadać na dostrzegane potrzeby rynkowe generowane przez przedstawicieli wielu branż. Przygotowana oferta może być personalizowana zgodnie z wymogami zlecającego, bez względu na to, czy jest to mikro przedsiębiorca czy też podmiot w postaci małego, średniego czy dużego biznesu.

Domeną firmy jest między innymi udostępnianie klientowi przestrzeni na magazyn sklepu internetowego. Kadra zapewnia także dodatkowe usługi w postaci etykietowania, pakowania i zabezpieczania towaru przed wysyłką, odbioru zwrotów oraz automatyzacji procesów, co umożliwia sprawną i przede wszystkim efektywną pracę. 

Pracownicy dysponują rozbudowanym zapleczem sprzętowym i technologicznym, dzięki czemu zarówno logistyka wewnątrzmagazynowa, jak i odbywająca się poza strefami przechowywania produktów, przebiega w oczekiwany przez klienta sposób, bez kosztownych przestojów, a także problemów komunikacyjnych. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów

Zobacz >

Legalne-obstawianie.pl


Biskupice 29A, Biskupice

Zobacz >

Smak Dzieciństwa


Farysa 37b, Warszawa

Zobacz >