izolacjeGT.pl


99-300 Kutno, Leszczynek 2A

Numer telefonu: 510 131 415

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Jak przyklejać styropian do ściany


Jak przyklejać styropian do ściany

Wieloletnia obecność na rynku, współpraca z najlepszymi producentami, rozbudowany katalog sprzedażowy i profesjonalna obsługa klientów to atuty tego przedsiębiorstwa. Sklep internetowy IzolacjeGT.pl zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm budowlanych świadczących usługi wykończeniowe. 

Podmiot dystrybuuje przede wszystkim materiały przeznaczone do ocieplania budynków. Są to m.in. płyty XPS, wełna mineralna oraz inne. Oferowane są wszystkie rodzaje tego typu produktów (do izolacji termicznej elewacji, ścian wewnętrznych, podłogi, strychu, dachu). 

Pracownicy zajmują się nie tylko sprzedażą wyrobów takich marek jak Kreisel, Rockwool, Arsanit, Genderka czy Knauf Therm, ale również doradzają swoim klientom. Dodatkowo na stronie www prowadzony jest blog. Specjaliści dzielą się w tekstach swoją wiedzą. Dzięki temu można dowiedzieć się, jak przyklejać styropian do ściany, czym kierować się przy wyborze kleju, kiedy postawić na wełnę mineralną czy jakie są rodzaje tynków. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >

Qsm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością


Stanisława Stanisławskiego 21, Łowicz

Zobacz >

Agencja Eventowa Creality


Sienkiewicza 85/87, Łódź

Zobacz >