wyprawkowy


95-060 Brzeziny, Słoneczna 37

Numer telefonu: 512-667-800

NIP: 7282458936

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kubki 360


Kubki 360

Aby osiągnąć poziom umiejętności przedszkolaka, każde dziecko musi podejmować niezliczoną ilość prób. Dzieje się tak praktycznie w każdej dziedzinie życia, które własnie najmłodsi poznają. Wśród nich jest nauka picia, która przejawia się przejściem z butelek wyposażonych w smoczki na kubki, które już zaczynają przypominać dorosłe szklanki. Takie kubki treningowe można kupić w sklepie Wyprawkowy.pl, gdzie zadbano o to, żeby już najmłodsze dzieci mogły rozwijać się we właściwym tempie.

Kubki 360 są wyposażone w otwór na całym obwodzie kubka. Tym samym dziecko bez względu na to, gdzie uchwyci kubek, będzie mogło się swobodnie napić.  Kubki poszczególnych producentów różnią się wielkością i pojemnością i w niektórych modelach posiadają rączki ułatwiające trzymanie. Większe pojemniki są zarezerwowane dla starszych dzieci. W ofercie jest szeroka gama kolorów, która pomoże w zainteresowaniu dziecka nowym sposobem picia. 

Dnia 2019-03-15 14:47:26 yispo napisał:
Ten sklep przypadnie do gustu każdemu rodzicowi - akcesoria dla niemowlaków czy nieco starszych dzieci są tam w dobrej cenie i wysokiej jakości. Trudno być obojętnym wobec takiej oferty. :)
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Qsm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością


Stanisława Stanisławskiego 21, Łowicz

Zobacz >

Agencja Eventowa Creality


Sienkiewicza 85/87, Łódź

Zobacz >

A&M IMPORT-EXPORT


Gorzew 19, Pabianice

Zobacz >