STRbudownictwo


80-175 Gdańsk, Bażantowa 7

Numer telefonu: 668 876 731

NIP: 9571087068

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

STRbudownictwo | Inspektor nadzoru budowlanego Trójmiasto


STRbudownictwo | Inspektor nadzoru budowlanego Trójmiasto

W przypadku dużych inwestycji, które charakteryzują się sporym stopniem skomplikowania lub mogą mieć znaczący wpływ na środowisko prawo budowlane nakłada na wykonawcę obowiązek ustanowienia inspektora nadzoru. Taka osoba ma za zadanie reprezentować interes klienta przy prowadzonych robotach, pomagać we właściwej organizacji pracy, a także w doborze odpowiednich podwykonawców oraz dbać, aby przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań możliwie jak najbardziej skrócić czas realizacji projektu. Jeżeli nie posiadasz takiej osoby w swoich strukturach to możesz skorzystać z usług zewnętrznych firm, które oferują specjalistyczną pomoc. 

Jeśli potrzebny jest ci inspektor nadzoru budowlanego z Trójmiasta, który zajmie się prowadzeniem inwestycji w twoim imieniu to świetną propozycję przygotowała strona internetowa pod adresem strbudownictwo.pl. Firma oferuje profesjonalne reprezentowanie interesów klienta we wszystkich sprawach administracyjnych, doradztwo podczas doboru wykonawców, a także nadzór nad postępem robót. 

Dnia 2020-06-24 13:18:05 bigmouse234 napisał:
Uważam, że STRbudownictwo to profesjonalny inspektor nadzoru. Jeśli szukacie kogoś z terenu Trójmiasta to warto skorzystać właśnie z ich usług.
Ocena: 3

Pobliskie firmy:

Agroturystyka Koziołkowo


Bartoszylas 43B, Stara Kiszewa

Zobacz >

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

Zobacz >