Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


35-301 Rzeszów, Lwowska 120

Numer telefonu: 502 625 522

NIP: 5170378496

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Cegły klinkierowe rzeszów


Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Cegły klinkierowe rzeszów

Przedsiębiorcy budowlani i osoby prywatne budujące lub remontujące domy często poszukują ciekawych materiałów, które z jednej strony byłyby trwałe i ładne, a z drugiej pozwoliły jakoś wyróżnić budynek spośród innych. Na stronie bisbud.com.pl można znaleźć firmę z artykułami budowlanymi z Rzeszowa oferującą cegły klinkierowe w doskonałej jakości i w wielu fakturach i kolorach. W ofercie można znaleźć ten produkt w dwóch formatach:

  • 240 × 115 × 71 mm,
  • 240 × 65 × 71 mm.

Różniąc się szerokością, cegły te mogą być wykorzystane do wielu celów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, takich jak budowa kominów, elewacji, ścian i półek wewnątrz, a także schodów czy słupków płotów.

W ofercie wspomnianej wyżej firmy można znaleźć co najmniej dwadzieścia rodzajów cegieł z klinkieru różniących się kolorami, odcieniami i fakturą. Można tu znaleźć cegły gładkie i ryflowane, które najczęściej używane są do tworzenia nowoczesnych elewacji i aranżacji wnętrz. Aby zapoznać się z pełną ofertą hurtowni, wystarczy odwiedzić jej stronę, gdzie można znaleźć nie tylko materiały, ale i narzędzia.

Dnia 2020-06-09 11:13:53 angrybear109 napisał:
Materiały budowlane, których dostawcą jest Bisbud, są w dobrej jakości oraz przystępnych cenach. Nie dziwię się, że ich usługi cieszą się taką renomą wśród firm rzeszowskich.
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Forma Sp. z o.o.


Krajobrazowa 30, Rzeszów

Zobacz >

ADF Pokrycia Dachowe


Bohaterów Getta 63, Przemyśl

Zobacz >