HYDRON hydraulika siłowa Mariusz Sząszor


77-400 Złotów, Wodociągowa 1a

Numer telefonu: 886 610 270

NIP: 5040002752

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Potrzebne Ci końcówki do węży?


Potrzebne Ci końcówki do węży?

Jesteś hydraulikiem, który zajmuje się naprawą maszyn, urządzeń i pomp? Od lat zaopatrywałeś się z zaprzyjaźnionym sklepie, który niestety został zamknięty i dziś poszukujesz już nowego dostawcy wysokiej jakości komponentów maszynowych i produktów z branży hydraulicznej? 

Jeśli tak, to na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą przygotowaną przez sklep.hydron.com.pl, który od lat stawia na wysokiej jakości produkty w zachwycająco niskich cenach. Znajdziesz tam nie tylko różnorodne końcówki do węży, które sprawdzą się w przypadku różnych urządzeń, ale i wiele innych produktów, jak tuleje, pompy czy wiele, wiele innych. Zajrzyj jeszcze dzisiaj i przekonaj się, że tak atrakcyjnych cen, nie można znaleźć w każdym sklepie. Co ważne, w razie problemów z wyborem, pomocą służą doświadczeni pracownicy, którzy dołożą wszelkich starań, abyś dołączył do grona zadowolonych klientów sklepu. 

Dnia 2020-10-01 14:10:11 crazykoala156 napisał:
Hydraulika siłowa w najlepszym wydaniu! Tym cechuje się oferta powyższego sklepu. Zajrzyjcie sobie sami i się przekonajcie.
Ocena: 3

Pobliskie firmy:

Budownictwo Moniuszko


Obornicka 117, Suchy Las

Zobacz >

INSTAL-FILTER SA


Północna 1a, Kościan

Zobacz >